Jezuitipia20042018

Popoludnie s Magisom – Priateľstvo

Májové  Popoludnie s Magisom sa uskutoční v sobotu, 13. mája v priestoroch Teologickej fakulty Trnavskej univerzity na Kostolnej ulici v Bratislave so začiatkom o 15:00. Vchod je v tesnej blízkosti Primaciálneho námestia. Počas obnovy si budeš môcť vypočuť zamyslenie nad témou od pátra Jozefa Kyselicu SJ, budeš mať čas na premýšľanie i zdieľanie v menších skupinkách. Program bude zakončený sv. omšou a agapé.

Jezuitskí mladí zo spoločenstva Magis srdečne pozývajú všetkých mladých ľudí vo veku od 18 do 35 rokov na duchovnú obnovu na tému "Priateľstvo". Ak túžiš po čase strávenom s Bohom, chceš zažiť silu spoločenstva, spoznať nových ľudí a dozvedieť sa viac o jezuitskej spiritualite, potom je táto akcia určená práve pre Teba.

Májové Popoludnie s Magisom sa uskutoční v sobotu, 13. mája v priestoroch Teologickej fakulty Trnavskej univerzity na Kostolnej ulici v Bratislave so začiatkom o 15:00. Vchod je v tesnej blízkosti Primaciálneho námestia. Počas obnovy si budeš môcť vypočuť zamyslenie nad témou od pátra Jozefa Kyselicu SJ, budeš mať čas na premýšľanie i zdieľanie v menších skupinkách. Program bude zakončený sv. omšou a agapé. Vstup je voľný. Tešíme sa na Teba!

Foto: archív spoločenstva Magis

Spiritualita

Spiritualita

Pobožnosť

Spoločnosť

Zasvätený život