Jezuitipia20042018

Deň rodiny v CPPR v Trnave

Tento rok už ôsmykrát privítame všetky rodiny s deťmi na medzinárodnom podujatí Deň rodiny, ktorý sa uskutoční v nedeľu 21. mája 2017 v priestoroch jezuitského Centra pomoci pre rodinu v Trnave. Organizátorom podujatia je jezuitské Centrum pomoci pre rodinu v spolupráci s Mestom Trnava.

Tento rok už ôsmykrát privítame všetky rodiny s deťmi na medzinárodnom Dni rodiny, ktorý sa uskutoční v nedeľu 21. mája 2017 v priestoroch jezuitského Centra pomoci pre rodinu v Trnave. Organizátorom podujatia je jezuitské Centrum pomoci pre rodinu v spolupráci s mestom Trnava.

Deň rodiny si pripomenieme na spoločnej sv. omši o 11.00 hod. u jezuitov, ktorá je pravidelne venovaná rodinám s deťmi. Zábavno-kultúrne podujatie sa začne o 15.00 hod. v Mariánskej sále (vstup z Františkánskej ulice). V kultúrnom programe vystúpi známy pesničkár pre deti Miro Jilo, ktorý vystupuje i vo videpozvánke na tohtoročný Deň rodiny v Trnave. Moderátorkou podujatia bude Paulína Ištvancová. Nebudú chýbať detské vystúpenia známych trnavských súborov Drienka, Alegria, Candy klub a Katky Vyskočovej. Na nádvorí pred Mariánskou sálou bude pripravený sprievodný program, nafukovacie atrakcie, vozenie detí na koníkoch a iné zaujímavé aktivity. Tešíme sa na Vás! www.cppr.sk

Foto: web

Spiritualita

Spiritualita

Pobožnosť

Spoločnosť

Zasvätený život