Jezuitipon19032018

Svetlo duše

Jezuitské Centrum spirituality Východ – Západ Michala Lacka v Košiciach si dovoľuje srdečne Vás pozvať na vernisáž výstavy  “Súčasná srbská ikona” a na koncert svetoznámeho mužského pravoslávneho zboru z kláštora Kovilj v Srbsku, ktoré sa uskutočnia v priestoroch Centra spirituality na Komenského 14 v Košiciach vo štvrtok, 7. decembra 2017 o 18:30.
Jezuitské Centrum spirituality Východ – Západ Michala Lacka v Košiciach si dovoľuje srdečne Vás pozvať na vernisáž výstavy “Súčasná srbská ikona” a na koncert svetoznámeho mužského pravoslávneho zboru z kláštora Kovilj v Srbsku, ktoré sa uskutočnia v priestoroch Centra spirituality na Komenského 14 v Košiciach vo štvrtok, 7. decembra 2017 o 18:30.

Večer venovaný srbskému pravosláviu začne o 18:30 vernisážou výstavy a o 19:30 bude pokračovať koncertom svetoznámeho 7-členného mužského zboru z pravoslávneho kláštora Kovilj v Srbsku. Výstava ikon popredných srbských ikonopiscov potrvá do 15. januára 2018. Hlavnými organizátormi podujatia sú ResArtis a jezuitské Centrum spirituality Východ – Západ Michala Lacka v Košiciach. Vstup je voľný. Tešíme sa na Vašu účasť. 

Spiritualita

Spiritualita

Pobožnosť

Spoločnosť

Modlitba